ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Lamborghini nadrabia zaległości – smartfon z najwyższej półki z topową specyfikacją

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
tonino lamborghini 88 tauri

Cały czas prezentujemy Wam przeróżne mobilne urządzenia z Androidem, które sprzedawane są masowo, w ogromnych ilościach. Jednak są też firmy tworzące wyjątkowe smartfony dedykowane tylko najbogatszym za sprawą swojego wykonania, użytych materiałów czy też po prostu samej marki.

Przez pewien okres, tego typu firmy tworzyły modele, które nie goniły za wydajnością, a więc najzwyklej w świecie posiadały podzespoły pozwalające jedynie na znośną pracę samego urządzenia. Jednak od niedawna i to się zmieniło. Teraz tacy producenci jak między innymi Vertu prezentują smartfony ze specyfikacją rywalizującą z topowymi modelami bardziej mainstreamowych producentów typu Samsung czy też Apple. Kolejną firmą tego typu jest Lamborghini, a dokładniej rzecz biorąc: Tonino Lamborghini. Jest to marka założona przez syna legendarnego Ferruccio, która – podobnie jak Vertu – nie stawia przed sobą żadnych ograniczeń. Tym samym, właśnie został zaprezentowany kolejny smartfon Tonino Lamborghini o nazwie 88 Tauri i cechujący się następującą specyfikacją:

  • układ Snapdragon 801 z 3 GB RAM;
  • 5-calowy wyświetlacz FullHD;
  • aparaty: 20 MPx i 8 MPx;
  • akumulator o pojemności 3400 mAh;
  • dualSIM (LTE);
  • Android 4.4 KitKat.

Oczywiście to wszystko zostało zamknięte w stalowej obudowie obszytej prawdziwą skórą. Cena? Nie została jeszcze przedstawiona, ale z pewnością będzie czterocyfrowa (w dolarach). Tonino Lamborghini 88 Tauri pojawi się na rynku na początku przyszłego roku jedynie w ograniczonej ilości egzemplarzy. Tradycyjne pytanie: chętni na zakup?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy