Lamborghini nadrabia zaległości – smartfon z najwyższej półki z topową specyfikacją

Newsy

tonino lamborghini 88 tauri

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Cały czas prezentujemy Wam przeróżne mobilne urządzenia z Androidem, które sprzedawane są masowo, w ogromnych ilościach. Jednak są też firmy tworzące wyjątkowe smartfony dedykowane tylko najbogatszym za sprawą swojego wykonania, użytych materiałów czy też po prostu samej marki.

 

Przez pewien okres, tego typu firmy tworzyły modele, które nie goniły za wydajnością, a więc najzwyklej w świecie posiadały podzespoły pozwalające jedynie na znośną pracę samego urządzenia. Jednak od niedawna i to się zmieniło. Teraz tacy producenci jak między innymi Vertu prezentują smartfony ze specyfikacją rywalizującą z topowymi modelami bardziej mainstreamowych producentów typu Samsung czy też Apple. Kolejną firmą tego typu jest Lamborghini, a dokładniej rzecz biorąc: Tonino Lamborghini. Jest to marka założona przez syna legendarnego Ferruccio, która – podobnie jak Vertu – nie stawia przed sobą żadnych ograniczeń. Tym samym, właśnie został zaprezentowany kolejny smartfon Tonino Lamborghini o nazwie 88 Tauri i cechujący się następującą specyfikacją:

 

  • układ Snapdragon 801 z 3 GB RAM;
  • 5-calowy wyświetlacz FullHD;
  • aparaty: 20 MPx i 8 MPx;
  • akumulator o pojemności 3400 mAh;
  • dualSIM (LTE);
  • Android 4.4 KitKat.

 

Oczywiście to wszystko zostało zamknięte w stalowej obudowie obszytej prawdziwą skórą. Cena? Nie została jeszcze przedstawiona, ale z pewnością będzie czterocyfrowa (w dolarach). Tonino Lamborghini 88 Tauri pojawi się na rynku na początku przyszłego roku jedynie w ograniczonej ilości egzemplarzy. Tradycyjne pytanie: chętni na zakup?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x