Samsung wielkimi krokami szykuje się na swoją konferencję, która odbędzie się 5 sierpnia. Poznamy na niej od groma nowości, z czego głównym daniem najprawdopodobniej będzie Galaxy Note20, którego wygląd ujawnił Evan Blass. Dodatkowo spodziewamy się premiery flagowych tabletów Galaxy Tab S7, a także prawdopodobnie Galaxy Z Fold 2 i Galaxy Z Flip 5G. Co na deser? Słuchawki Galaxy Buds Live, czyli bohater dzisiejszego tekstu. Z racji, że premiera tuż, tuż, to trzeba wszystko ujawnić wcześniej, prawda? W takim razie przyjrzyjmy się akcesorium na najnowszym filmie.

Samsung Galaxy Buds Live – secyficzne słuchawki z ANC

Teoretycznie nic specjalnego nie pojawiło się na powyższym filmie, gdyż wygląd Galaxy Buds Live został ujawniony już dawno temu. Zaskakujący jest napis pod koniec tego materiału. Mówi on o pozostawieniu hałasu na zewnątrz i wpuszczeniu dźwięku do środka. Jak się nietrudno domyślić, to może sugerować obecność ANC, czyli automatycznej redukcji hałasu. Technologia ta jak najbardziej mogłaby się pojawić w Galaxy Buds Live, gdyż… Apple już ją wprowadziło do AirPodsów Pro. Jednak to zupełnie inna konstrukcja słuchawek, na co Samsung zapewne będzie bardzo często zwracał uwagę podczas prezentacji.

Zobacz też: Błyskawiczne ładowanie! Realme UltraDART Flash to moc 125 W!

Oczywiście oryginalny wygląd całej serii Galaxy Buds to coś wartego docenienia. Co prawda design nie ma większego znaczenia, gdy słuchawki po prostu dobrze leżą w uszach, ale w dobie, gdy wszyscy wzajemnie się kopiują, to indywidualność Koreańczyków jest pozytywna. Tymczasem za niecałe trzy tygodnie dowiemy się, czy coś dodatkowego Samsung jeszcze ukrył w Galaxy Buds Live. Może cena zaskoczy nas pozytywnie?

Źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.