Legion to zbliżający się wielkimi krokami smartfon Lenovo stworzony specjalnie z myślą o graczach. Wiemy o nim już całkiem sporo – znamy jego kluczowe elementy specyfikacji, a także zdążyliśmy się dowiedzieć, kiedy zadebiutuje. Dzisiaj w Sieci pojawiły się pierwsze oficjalne rendery przedstawiające tytułowe urządzenie. Nie da się ukryć, że Lenovo Legion prezentuje się naprawdę dobrze.

Wygląd Lenovo Legion ujawniony na oficjalnych renderach

Z oficjalnym wyglądem Lenovo Legion można się zapoznać na powyższych renderach. Smartfon prezentuje się bardzo dobrze – jak na urządzenie przeznaczone dla graczy, wygląda stosunkowo minimalistycznie. Wprawne oko dostrzeże, że sprzęt ma dwa głośniki oraz cztery triggery ułatwiające rozrywkę. Z kolei na jego pleckach umieszczono podwójny aparat w dość niespotykanym miejscu, bo na samym środku. Obok znalazła się też podwójna lampa LED.

Zobacz także: Premiery od Huaweia – MatePad i router WiFi AX3 debiutują w naszym kraju!

Wysuwany aparat do zdjęć typu selfie zapewne posłuży również do rozpoznawania twarzy. A skoro mowa o biometrii, to należy wspomnieć, że w Lenovo Legion nie powinno zabraknąć czytnika linii papilarnych zatopionego w ekranie. Opisywany smartfon będzie flagowcem z krwi i kości, o czym świadczy chociażby mocarny Snapdragon 865+ w jego wnętrzu. Przekątna wyświetlacza Lenovo Legion nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że będzie się wyróżniać częstotliwością odświeżania na poziomie 144 Hz. Premiera urządzenia została zaplanowana na 22 lipca. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.