ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Black Week tanie smartfony

Redmi 9A oraz Redmi 9C – poznaliśmy kolejne szczegóły

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Poznaliśmy kolejne szczegóły dotyczące smartfonów Redmi 9A oraz 9C. Tajemnicą nie są już ceny nowych modeli w euro, a także to, kiedy jeden z modeli trafi do sprzedaży. Xiaomi przypomniało też o specyfikacji Redmi 9A i Redmi 9C – te informacje przekazywaliśmy Wam już jednak pod koniec czerwca.

Redmi 9A oraz Redmi 9C – oto szczegóły, które poznaliśmy

redmi 9a 9c szczegóły

Podczas wczorajszej konferencji Xiaomi, firma oficjalnie zaprezentowała nowe urządzenia Xiaomi Ecosystem, ale miejsce miała także globalna premiera serii Redmi 9. Składają się na nią modele Redmi 9, Redmi 9A oraz Redmi 9C. Ceny Redmi 9 już znamy – smartfon trafił już zresztą do sprzedaży w naszym kraju.

Jeśli zaś chodzi o Redmi 9A oraz Redmi 9C, poznaliśmy ceny tych modeli w euro. Redmi 9A będzie dostępny w cenie od 99 euro. Jeśli chodzi o Redmi 9C, kwota, jaką będzie trzeba zapłacić, będzie zależała od wersji pamięciowej. W przypadku wersji 2/32 GB ceny rozpoczną się od 119 euro, jeśli jednak klient wybierze wersję 3/64 GB – od 139 euro. Redmi 9C będzie dostępny pod koniec lipca. W przypadku modelu Redmi 9A Xiaomi nie określiło, kiedy dokładnie telefon trafi do sprzedaży. Wspólne cechy obu smartfonów to m.in. ekran (6,53″, HD+), bateria 5000 mAh, ładowanie 10 W, a także przedni aparat 5 MP. Różnice na korzyść Redmi 9C to obecność NFC, procesor MediaTek Helio G35 zamiast Helio G25 oraz bardziej rozbudowany tylny aparat.

Czytaj także: Xiaomi Mi Band 5 – oto polska cena opaski i data premiery w naszym kraju

Bardzo możliwe, że wkrótce poznamy dokładne polskie ceny Redmi 9A oraz Redmi 9C, jak również informacje o dostępności tych modeli w naszym kraju. Wtedy też o tym poinformujemy.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy