HBO GO to bardzo popularny serwis streamingowy z filmami i serialami. Platforma ma oddane grono użytkowników również w Polsce, gdzie regularnie aktualizuje zawartość swojej biblioteki, by utrzymać przy sobie płacących subskrybentów i przyciągnąć kolejne osoby. Dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem, bo na HBO GO pojawiło się kilka nowości, które na pewno spodobają się niektórym widzom. Ich pełne zestawienie można znaleźć w dalszej części niniejszego tekstu.

Aktualizacja biblioteki HBO GO – środa, lipiec 2020

HBO GO logo

HBO GO nie spoczywa na laurach i nieustannie wprowadza jakieś zmiany w swojej bibliotece. Dziś na platformie pojawiło się kilka nowości i na szczęście nic przy tym nie usunięto, co niestety często się zdarza. Przechodząc do konkretów, pełna lista dodanych dzisiaj produkcji prezentuje się następująco:

  • Mogę cię zniszczyć / I May Destroy You (2020) [odcinek S01E06] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Stargirl (2020) [odcinek S01E09] [+ audio, + napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Dzieciaki z showbiznesu / Showbiz Kids (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: Dwa lata – tyle wynosi okres wsparcia większości flagowców z Androidem. To po prostu nie w porządku

Dodano trzy nowości – dwa nowe odcinki seriali i jeden film dokumentalny. Nie jest to dużo, ale oczywiście mogło być znacznie gorzej, więc nie ma co rozpaczać. Przyszłe dni powinny być mimo wszystko ciekawsze.

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.