ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Mi Band 5 za darmo

Xiaomi Mi Band 5 – oto polska cena opaski i data premiery w naszym kraju

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Polska cena opaski Mi Band 5 w oficjalnej dystrybucji Xiaomi nie jest już dla nas tajemnicą. Podobnie, jak informacje o dostępności urządzenia na naszym rynku. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane dosłownie przed chwilą.

Polska cena i dostępność Xiaomi Mi Band 5

mi band 5 polska cena

Już w ostatnich dniach na Allegro zaczęły pojawiać się oferty z opaską Mi Band 5. W wielu przypadkach były to jednak egzemplarze wysyłane zza granicy, ceny wynosiły ok. 200 zł. Teraz poznaliśmy już kwotę, jaką za najnowszą opaskę sportową od Xiaomi będziemy musieli zapłacić w polskich sklepach.

Polska cena Mi Band 5 to 179 zł. Sprzedaż rozpocznie się 20 lipca o 9:00. Xiaomi przygotowało jednak promocję, która potrwa jednak zaledwie do 21 lipca do 9:00 lub do wyczerpania zapasów. W ramach promocji Mi Banda 5 można kupić za 159 zł. Najnowszą opaskę Xiaomi kupimy w autoryzowanych salonach Mi Store, w sklepach internetowych Xiaomi, takich jak mi-home.pl, u wybranych operatorów w Polsce oraz w popularnych marketach z elektroniką. Przypomnijmy o kilku zmianach w opasce Mi Band 5 względem poprzedniczki. Mi Band 5 ma większy ekran (dokładnie 1,1″ o rozdzielczości 126×294 px – Mi Band 4 posiada wyświetlacz o przekątnej 0,95″). Nowa opaska posiada także więcej trybów sportowych (teraz jest ich aż 11). Jest opcja śledzenia cyklu menstruacyjnego, która może przydać się kobietom. Xiaomi rozwiązało również mankament, który był obecny w poprzednich opaskach tej firmy. Chodzi o problematyczne wyciąganie kapsułki z gumowego paska w celu naładowania urządzenia. Teraz ładowarka została skonstruowana tak, że nie trzeba wyjmować kapsułki z paska.

Czytaj także: Hulajnogi, słuchawki i nie tylko – oto nowe urządzenia Xiaomi Ecosystem i ich ceny

Warto przypomnieć jeszcze o trwającej promocji na opaskę Mi Band 4 – specjalna oferta zbiegła się w czasie z premierą nowej opaski. U oficjalnych dystrybutorów Xiaomi w Polsce Mi Band 4 kosztuje obecnie 99 zł. Jeśli ktoś nie potrzebuje funkcji dostępnych w najnowszej opasce Xiaomi i zamierzał kupić poprzedni model, to teraz jest na to idealny moment.

źródło: Xiaomi Polska

Sprawdź najnowsze wpisy