ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Cięcia w OnePlus

Druga beta Androida 11 już dostępna na OnePlusie 8 i OnePlusie 8 Pro

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro to najnowsze flagowce OnePlusa, których premiera odbyła się całkiem niedawno, bo w połowie kwietnia. Oba smartfony zadebiutowały z Androidem 10 na pokładzie, ale firma zadbała, by ich użytkownicy szybko mogli przetestować najnowszego Androida 11. Teraz chętni posiadacze OnePlusa 8 i OnePlusa 8 Pro mogą już zainstalować drugą betę Androida 11.

Android 11 beta 2 już na OnePlusie 8 i OnePlusie 8 Pro – aktualizacja dostępna

OnePlus 8 Interstellar glow

OnePlus to jedna z tych firm, którym należy się ogromna pochwała za regularne rozprowadzanie aktualizacji. Dzisiaj producent wypuścił już drugą betę Androida 11, którą mogą zainstalować wszyscy zainteresowani. Co prawda OnePlus określa ją jako „Android 11 Developer Preview 2”, ale w rzeczywistości jest to po prostu Android 11 beta 2. Nowa aktualizacja nie przynosi żadnych nowości dla tytułowego duetu, ale w zamian za to zapewnia kilka problemów, takich jak m.in.:

  • Sporadyczna niestabilność systemu
  • Niektóre niedziałające aplikacje
  • Niektóre niedziałające funkcje aparatu
  • Niedopracowane elementy interfejsu

Zobacz także: Sztuczna inteligencja nie będzie już tak ekscytująca? Zbliżamy się ku granicy naszych możliwości

Jakby tego było mało, podczas wgrywania drugiej bety Androida 11 wszystkie dane zapisane na smartfonie zostaną wyczyszczone. Jej instalacja wydaje się być zatem mało sensowna – no, chyba że ktoś ma akurat pod ręką urządzenie, którego nie używa na co dzień i chce się po prostu pobawić w testera oprogramowania. Na smartfonach codziennego użytku nie poleca się instalowania żadnych niestabilnych aktualizacji.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy