ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus Nord N100 bez 5G

Wygraj 1 z 10 pierwszych smartfonów OnePlus Nord – firma zorganizowała nietypowy konkurs

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

OnePlus Nord to nadchodzący średniak OnePlusa, który zapowiada się naprawdę interesująco. Smartfon nie ma już przed nami w zasadzie żadnych tajemnic – znamy już jego wygląd, pełną specyfikację, a także mniej więcej orientujemy się, ile będzie kosztował. Aby podsycić atmosferę oczekiwania, OnePlus postanowił zorganizować bardzo ciekawy konkurs, w którym można wygrać tytułowego Norda w specjalnym wydaniu. Wygrywa aż dziesięć osób, więc warto przynajmniej spróbować.

Konkurs z OnePlusem Nord w roli głównej – jak wziąć udział?

Oficjalne konto OnePlusa na Twitterze opublikowało wczoraj post konkursowy, w którym aż dziesięć osób może wygrać OnePlusa Nord. Co ciekawe, nie chodzi tutaj o zwyczajne smartfony, a pierwsze dziesięć, które zjechały z taśmy produkcyjnej. Aby udowodnić ich wyjątkowość, firma wygraweruje na pleckach każdego egzemplarza odpowiedni numer – od 1 do 10.

Zobacz także: Jak często będziemy musieli ładować bezprzewodowe słuchawki OnePlus Buds? Firma ujawnia szczegóły

W konkursie biorą udział osoby pełnoletnie, które posiadają konto na Twitterze i polubiły oraz podały dalej wyświetlający się powyżej post konkursowy. Ponadto trzeba jeszcze wypełnić formularz na stronie Gleam. To wszystko – po wykonaniu tych kroków pozostaje jedynie liczyć na wygraną. Zwycięzcy zostaną wyłonieni 21 lipca, po oficjalnej premierze OnePlusa Nord. Po liczbie polubień posta można wywnioskować, że w konkursie wzięło już udział ponad 30 tysięcy osób. Szansa na wygraną jest niewielka, ale przecież nie zaszkodzi spróbować – tym bardziej że nagrody są tak dobre. Po kilku latach oznakowane w ten sposób smartfony najprawdopodobniej będą warte co najmniej kilkanaście tysięcy złotych.

Źródło: Twitter (@OnePlus)

Sprawdź najnowsze wpisy