Firmie OnePlus niedawno udało się po raz kolejny zdobyć serca klientów z całego świata, a to wszystko za sprawą smartfona Nord, czyli pogromca… średniaków. Kilka dni temu poznaliśmy już jego specyfikację techniczną oraz cenę, a także dowiedzieliśmy się, że wraz z premierą tego urządzenia zaprezentowane zostaną bezprzewodowe słuchawki. Dziś poznaliśmy więcej informacji na temat OnePlus Buds.

OnePlus Buds pozwolą na 30 godzin słuchania muzyki bez konieczności ładowania

oneplus buds

W nowym wpisie, który dzisiaj pojawił się na blogu OnePlus, firma ujawniła nowe informacje na temat nadchodzących bezprzewodowych słuchawek OnePlus Buds, które zaprezentowane zostaną wraz ze smartfonem OnePlus Nord. Producent chwali się, że jego produkt pozwoli na 30 godzin odsłuchu muzyki, przy czym jedna sesja (bez ładowania w etui) może trwać do 7 godzin. Ze wpisu mogliśmy dowiedzieć się również o wadze słuchawek. Okazuje się, że każda ważyć będzie jedynie 4.6 g, a etui doda 30 g do całkowitej wagi produktu.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz także: Gry na PlayStation 5 oraz Xbox Series mogą być droższe, niż przypuszczamy.

Przecieki sugerują, że OnePlus Buds nie zaoferują pełnej izolacji od dźwięków otoczenia, tak jak np. AirPods Pro, lecz taka decyzja z pewnością przełoży się na niższą cenę. Premiera smartfona OnePlus Nord oraz słuchawek będzie miała miejsce już 21 lipca. Produkty będzie można obejrzeć również w rozszerzonej rzeczywistości. To możliwe będzie za sprawą specjalnej aplikacji przygotowanej przez OnePlus.

Źródło: OnePlus
Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.