ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
heyah mnoży doładowania gigabajty

Heyah mnoży doładowania przez gigabajty – nawet 200 GB za darmo dla klientów

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

T-Mobile, operator sieci Heyah poinformował dziś o specjalnej ofercie, w której Heyah mnoży doładowania przez gigabajty. To wakacyjna promocja, dzięki której klienci Heyah na kartę w taryfie Dniówka nie będą narzekać na brak danych podczas tegorocznego urlopu, a nawet dłużej.

Heyah mnoży doładowania przez gigabajty – jak to działa?

heyah mnoży doładowania gigabajty

Promocja rozpoczyna się jutro, 15 lipca. Żeby z niej skorzystać, należy doładować swoje konto, najlepiej w aplikacji Moja Heyah lub poprzez stronę www.doladuj.heyah.pl. Po każdym takim doładowaniu klient otrzyma darmowy pakiet internetu.

Ile GB otrzymamy i jak długo będzie ważny nasz pakiet? Wszystko zależy od kwoty doładowania. Zasada jest jednak prosta: ważność pakietu wynosi tyle dni, a ilość transferu tyle GB, za ile zł doładowaliśmy konto. Przykładowo, gdy doładujemy konto za 5 zł, otrzymamy 5 GB na 5 dni. W przypadku doładowania za 10 zł dostaniemy 10 GB na 10 dni itd. Najwięcej GB jednorazowo możemy otrzymać przy doładowaniu za 200 zł. Dostaniemy wtedy 200 GB na 200 dni. Co się stanie, jeśli doładujemy konto nietypową kwotą, np. 19,99 zł? Wątpliwości rozwiewa tabelka na górze.

Czytaj także: Shazam bez logowania przez Facebooka? Kod zdradza ambicje Apple

Najlepiej, gdy doładujemy konto w aplikacji lub na stronie internetowej, o czym już wspominaliśmy. Powód? W przypadku doładowania konta kwotą w dowolnym innym kanale doładowań klient otrzyma bonus tylko raz, pod warunkiem, że to doładowanie zostanie zrealizowane w ciągu 30 dni od pierwszego połączenia wykonanego w okresie promocji. Szczegółowe warunki promocji są dostępne na stronie Heyah.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy