Death Stranding to najnowsza gra legendarnego Hideo Kojimy, która zadebiutowała na rynku w listopadzie ubiegłego roku. Produkcja była wówczas dostępna jedynie na konsoli PlayStation 4, ale z czasem zapowiedziano, że pojawi się także na PC. Czekanie w końcu dobiegło końca, bo premiera Death Stranding w wersji na komputery odbędzie się już dzisiaj.

Premiera Death Stranding na PC – czy warto było czekać?

Death Stranding premiera pc

Death Stranding to fenomenalna gra, której gracze pecetowi dotychczas zazdrościli konsolowcom. Od dłuższego czasu było wiadomo, że hit Hideo Kojimy trafi też na PC, choć trzeba przyznać, że czekanie na premierę wyjątkowo się dłużyło. Na szczęście Death Stranding w wersji na komputery zadebiutuje już dzisiaj. Grę można kupić w cenie 249,99 zł na Steamie i Epic Games Store. Na obu platformach tytuł zostanie odblokowany za około dwie godziny i wtedy też będzie można go uruchomić.

Zobacz także: Gra za 450 tysięcy złotych – warto trzymać klasyki w pudełkach

Niestety fani wydań pudełkowych srogo się zawiodą, bo Death Stranding na PC będzie dostępne wyłącznie w dystrybucji cyfrowej. Warto wspomnieć, że w Sieci pojawiło się już całkiem sporo recenzji opisywanej gry w wersji komputerowej i większość z nich jest bardzo pozytywna. Wielu recenzentów docenia Death Stranding za wspaniałą, wciągającą opowieść, a także poprawioną względem konsol grafikę i większą płynność działania. Wygląda na to, że warto było czekać tyle długich miesięcy. Mamy tu jakichś graczy, którzy już kupili lub dopiero nabędą pecetowe wydanie Death Stranding? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Steam / Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.