W ostatnich tygodniach w Polsce pojawiło się trochę nowości od firmy 70mai, która wywodzi się z ekosystemu Xiaomi. Jest ona znana w Polsce głównie z wideorejestratorów, które są już dostępne na naszym rynku od dłuższego czasu – o jednym z nich mogliście przeczytać w naszym poradniku Jaki wideorejestrator samochodowy do 200 zł kupić.

Nowości od 70mai w Polsce – co już jest dostępne?

nowości od 70mai w Polsce

Najnowszy produkt w ofercie 70mai Polska to przenośny kompresor samochodowy, którego dokładna nazwa to 70mai Air Compressor Lite. Jego wymiary to  14,8 × 16,4 × 5,4 cm. Urządzenie jest zasilane przez samochodowe gniazdo zapalniczki 12 V. Kompresor posiada cyfrowy wyświetlacz, wbudowany manometr oraz 3 różne końcówki w zestawie. Kabel zasilający ma długość 3,7 m, a przewód powietrza – 60 cm. Po osiągnięciu ustawionego ciśnienia kompresor sam się wyłączy. Hałas wytwarzany przez urządzenie to mniej niż 78,9 dB. 70mai Air Compressor Lite kosztuje 149 zł.

Nieco wcześniej w sprzedaży pojawił się 70mai Vacuum Cleaner Swift. To odkurzacz samochodowy, tyle że nie zasilany standardowo z gniazdka 12 V, a bezprzewodowy. Urządzenie ładujemy przez 3 godziny (kabel USB-C – USB jest w zestawie), a potem przez 24 minuty możemy z niego korzystać. W zestawie jest pokrowiec i różne końcówki. Wymiary to 312 × 73 mm, waga 700 g, maksymalne ssanie ok. 5000 Pa, natomiast filtr – HEPA H11. Hałas emitowany przez urządzenie wynosi 65 db. Za odkurzacz trzeba zapłacić 199 zł.

Czytaj także: Premiera LG Aristo 5 – to budżetowiec, który raczej nie podbije zbyt wielu serc

Jeśli chodzi o wideorejestratory, to najnowszym urządzeniem od 70mai jest Rearview Dash Cam Wide. W przeciwieństwie do poprzednich modeli najnowszy rejestrator jest w formie nakładki na lusterko. Posiada wyświetlacz o przekątnej 9,35″, WIFi i kąt widzenia 130 stopni. Rejestrator nagrywa wideo w Full HD (format mp4). Obiektyw / przysłona aparatu: 2G2P / F2.0. Rearview Dash Cam Wide współpracuje z kamerą cofania – za zestaw Rearview Dash Cam Wide + 70mai HD Backup Camera zapłacimy 440 zł.

źródło: facebook.com/70maipolska

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.