ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Zdjecie Pixel 4a

Zdjęcie Pixel 4A – Google niechcący publikuje je na swojej stronie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Zdjęcie Pixel 4A pojawiło się na oficjalnej stronie Google, ale wygląda na to, że stało się tak przez przypadek. Trudno inaczej to wytłumaczyć, bo przy oficjalnej grafice ze smartfonem, widnieją informacje o… Nest WiFi. To nie pierwszy raz, kiedy takie rzeczy zdarzają się producentom, ale to pokazuje, że premiera urządzenia jest coraz bliżej.

Zdjęcie Pixel 4A

Zdjecie Pixel 4a
Fot. Google Pixel 4A

Błędy się zdarzają, a szczególnie takie. Ostatnio to Samsung opublikował na swojej stronie zdjęcia Galaxy Note 20 Ultra w nowym kolorze, a teraz przyszła pora na Google. Wprawdzie to urządzenia z dwóch różnych półek cenowych, ale zdjęcie Pixel 4A to miła „niespodzianka” od producenta. Dalej nie jest powiedziane, kiedy dokładnie mamy zobaczyć smartfona, ale powinno to nastąpić jeszcze w tym roku. Wiele premier zostało odsuniętych w czasie, a wygląda na to, że Pixel jest jedną z nich.

Na wyświetlaczu smartfona można zauważyć datę, która wskazuje na to, że premiera sprzętu miała odbyć się 12 maja. Ze względu na epidemię koronawirusa tak się jednak nie stało, a nowej daty do tej pory nie ustalono. Zresztą Google ma z tym problem, bo co chwila przesuwa swoje wydarzenia, co ostatnio zdarzyło się przy okazji premiery Android 11 Beta. Pixel 4A może być naprawdę interesującym sprzętem, którego cena nie będzie odstraszała (oczywiście mówimy o Stanach Zjednoczonych). Sprzęt może być konkurentem dla iPhone-a SE 2020, który został zaprezentowany niedawno. Jeżeli jednak Google dalej będzie zwlekało z premierą urządzenia, to niewykluczone, że nikogo nie będzie ono już interesowało.

Zobacz też: Xiaomi Mi A3 i kolejny problem z aktualizacją.

Zdjęcie Pixel 4A pokazuje już to, co dobrze znamy z poprzednich, nieoficjalnych przecieków. Na pleckach pojawi się czytnik linii papilarnych, a jednym z wariantów kolorystycznych będzie matowa czerń. Dalej możemy zaobserwować przycisk w innym kolorze, a na wyświetlaczu widać także wcięcie na kamerę do selfie w lewym górnym rogu. Sam sprzęt będzie także wyposażony w jeden główny aparat.

Źródło: Google / The Verge

Sprawdź najnowsze wpisy