Honor 20 i Honor 20 Pro to bardzo udane i przede wszystkim niedrogie smartfony, które ujrzały światło dzienne w zeszłym roku. Oba urządzenia trafiły na rynek z Androidem 9 Pie, ale już dostały aktualizację do Androida 10. Teraz Honor wypuścił uaktualnienie wprowadzające Magic UI w wersji 3.1, czyli EMUI 10.1 pod inną nazwą. Pierwsi użytkownicy tytułowych smartfonów mogą je już instalować.

Honor 20 i Honor 20 Pro z aktualizacją do Magic UI 3.1

Honor 20 Pro

Honor to marka Huaweia, która wydaje na rynek bardzo przystępne cenowo urządzenia. Co ciekawe, producent naprawdę dobrze radzi sobie z wydawaniem nowych aktualizacji, czego doskonałym przykładem jest uaktualnienie do Magic UI 3.1, które właśnie trafiło do pierwszych użytkowników Honora 20 i Honora 20 Pro w Europie. Oczywiście nowa wersja oprogramowania jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie.

Zobacz także: Dwa lata – tyle wynosi okres wsparcia większości flagowców z Androidem. To po prostu nie w porządku

Aktualizacja została oznaczona numerem 10.1.0.230 i waży stosunkowo dużo, bo aż 4,63 GB. Jeśli chodzi o wprowadzane nowości, to te nie są przesadnie przełomowe, bo w ich skład wchodzi jedynie m.in. przebudowany ekran Always-on-Display, aplikacja MeeTime do wideorozmów, a także Huawei Cast+ pozwalający na granie w gry mobilne na ekranie telewizora. Jeśli nie możecie się już doczekać opisywanego uaktualnienia, a powiadomienie o jego dostępności jeszcze się nie pojawiło, to warto spróbować wywołać je ręcznie w ustawieniach. Niewykluczone, że akurat wam się poszczęści.

Źródło: XDA-Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.