Ice Cream Sandwich uruchomiony na Google Nexus One

Newsy

ice cream sandwich
Pierwszy smartfon sygnowany nazwą Nexus ukazał się już jakiś czas temu i nie oszukujmy się – na tle dzisiejszych premier jest urządzeniem przestarzałym. Jednak nie przeszkodziło to pewnym entuzjastom by spróbować przenieść najnowszą wersję Androida do Nexusa One.

Patrząc przez pryzmat prezentacji Ice Cream Sandwich na dwurdzeniowych maszynach można wysnuć wniosek, że nie wyszło tak źle. Filmik poniżej obrazuje przeniesienie SDK ICSa, tak więc nie wszystko działa tak jak powinno, nie wszystko znajduje się tam gdzie powinno. Jednak pomijając te detale możemy pokusić się o stwierdzenie, że gdyby gigant z Mountain View przysiadł do kwestii optymalizacji, Ice Cream Sandwich mógłby być spokojnie aktualizacją do pierwszego Nexusa.  

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

A wy, co o tym sądzicie?

 {youtube}dyPeT-ZUbBw{/youtube}

źródło: phandroid 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x