HBO GO to zdecydowana czołówka serwisów streamingowych z filmami i serialami w ofercie. Tak samo jak wszystkie konkurencyjne platformy, także i ta cały czas wprowadza zmiany w swojej bibliotece, w której już teraz można znaleźć wiele naprawdę interesujących tytułów. Niemniej jednak dziś na HBO GO pojawiła się garść nowości – niezbyt duża, ale zawsze coś. Można się z nią zapoznać w dalszej części newsa.

Piątkowa aktualizacja biblioteki HBO GO – co nowego na platformie? Lipiec 2020

HBO GO logo

Rzadko kiedy trafia się dzień, w którym na HBO GO nie pojawiłoby się coś nowego. Na szczęście dzisiejszy nie jest wyjątkiem, bo do serwisu zawitało kilka nowych pozycji. Nie przedłużając, ich pełna lista prezentuje się następująco:

  • Mocny Mike / Mighty Mike (2019) [40 odcinków] [+ audio] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Kanada
  • Doom Patrol (2019) [odcinek S02E05] [+ audio, + napisy] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Na planie / Hollywood on Set (2017) [odcinek S17E28] [+ audio] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: Piątkowa aktualizacja biblioteki Netflixa – kilka nowości w sam raz na początek weekendu

Niestety dzisiaj dodano tylko trzy nowości, ale nie ma rozpaczać – kolejne dni zapewne będą ciekawsze. Pod koniec warto wspomnieć, że Netflix zaplanował też usunięcie filmu „Gentleman z Rewolwerem” (ang. „The Old Man & the Gun„) z 2018 roku na 20 lipca. Zainteresowani tą pozycją mają zatem jeszcze aż 10 dni na jej nadrobienie, czyli więcej niż wystarczająco.

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.