AppGallery jest oficjalnym sklepem z aplikacjami na urządzeniach z logo Huaweia i Honora. Platforma rozwija się w bardzo szybkim tempie, w czym z pewnością pomagają regularne rozdawnictwa. Ostatnio posiadacze smartfonów chińskiego producenta mogli się załapać na darmowe trzy miesiące subskrypcji muzycznego serwisu streamingowego Deezer, a teraz w AppGallery pojawiła się okazja pozwalająca zgarnąć aż 90 dni abonamentu Empik Music. Warto z niej skorzystać, póki jeszcze można.

90 dni Empik Music zupełnie za darmo dzięki AppGallery – jak skorzystać z oferty?

Empik Music to serwis streamingowy z muzyką. W ofercie platformy można znaleźć miliony przeróżnych utworów, więc zdecydowanie jest w czym wybierać. Miesięczny abonament Empik Music to koszt rzędu 19,99 zł, jednak teraz posiadacze wybranych smartfonów z logo Huaweia i Honora mogą zgarnąć aż trzy miesiące subskrypcji zupełnie za darmo. Okazja pozwala zaoszczędzić aż 59,97 złotych.

Zobacz także: Asus ZenFone 7 i ZenFone 7 Pro nadal będą się wyróżniać, jak poprzednik!

Aby skorzystać z promocji, trzeba uruchomić sklep AppGallery i udać się do Centrum Prezentów. Następnie należy znaleźć ofertę zatytułowaną EMPIK MUSIC GIFTS i przejść do niej. Później wystarczy już tylko pobrać aplikację Empik Music z AppGallery i na stronie Empiku wpisać otrzymany kod, uprzednio logując się na swoje konto Empik lub zakładając nowe. Po wykonaniu tej czynności można już cieszyć się zupełnie darmowym, 90-dniowym dostępem do serwisu Empik Music. Oferta promocyjna obowiązuje do 1 lutego 2021 roku lub do wyczerpania zapasu kodów – obecnie w puli pozostało tylko niewiele ponad 400, więc lepiej się pospieszyć.

Źródło: Huawei

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.