ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Słuchawki z ANC w Biedronce

Słuchawki z ANC w Biedronce – ciekawa promocja od poniedziałku

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Słuchawki z ANC w Biedronce mają pojawić się już od najbliższego poniedziałku (13 lipca) i to teoretycznie w każdym ze sklepów sieci. Hykker chce tym samym przekonać do siebie klientów, którzy oprócz normalnych zakupów w sieci sklepów, szukają tam także elektroniki. To nie pierwszy raz, kiedy w Biedronce można dostać słuchawki. Czy ten model wart jest zainteresowania?

Słuchawki z ANC w Biedronce

Słuchawki z ANC w Biedronce
Fot. Hykker

W Biedronce co jakiś czas pojawiają się różnego rodzaju sprzęty elektroniczne. Lepszej i gorszej jakości, ale widać, że producenci odkryli kolejne miejsce, gdzie mogą eksponować swoje towary. Jest w tym sporo sensu, bo przecież to jedno z tych miejsc, gdzie zawsze znajdą się klienci. To także możliwość zakupienia sprzętu w sytuacji, kiedy najbliższy sklep z elektroniką jest za daleko, by się do niego wybrać. Biedronki są praktycznie wszędzie, więc to jeden z ciekawszych sposobów dystrybucji sprzętu. Czy bezprzewodowe słuchawki z ANC w Biedronce mają dużo do zaoferowania?

Słuchawki Hykker oferują redukcję szumów z otoczenia do 20 dB i trzy tryby pracy – słuchanie muzyki, słuchanie muzyki z ANC oraz samo ANC. Nie ma tego dużo, ale sam sprzęt też nie kosztuje tyle, żeby od niego dużo wymagać. Jeżeli zdecydujemy się na zakup, z kieszeni zniknie nam 119 złotych. Same słuchawki mają składany pałąk oraz przyciski na nausznikach, które mają pomóc w nawigacji. Akumulator w urządzeniu ma pojemność 500 mAh, a ze smartfonem można połączyć się z wykorzystaniem standardu Bluetooth 5.0.

Zobacz też: Więcej reklam na YouTube? Tak i to już od końca lipca…

Urządzenie ładuje się z wykorzystaniem złącza microUSB, a po naładowaniu mogą działać do 12 godzin (samo odtwarzanie muzyki bez ANC). W zestawie znajdziemy przewód USB-microUSB, a także specjalne etui podróżne. Nie ma co spodziewać się „cudów” po urządzeniu, ale może być ono całkiem sprawnie działającym sprzętem dla osób, które nie mają zbyt wielkich wymagań. Promocja ma trwać do 26 lipca lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: Hykker informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy