Sony przedstawia możliwości aparatów Z3 i Z3 Compact na interesującej infografice

Newsy

IMG_8339

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Nokia oraz – dawny – Sony Ericsson, teraz Sony mierzyli się jak równy z równym w walce o stworzenie jak najlepszego modułu aparatu fotograficznego dla urządzeń mobilnych. Teraz na placu gry została tylko japońska firma, która jako jedyna chwali się na szeroką skalę możliwościami swoich smartfonów z Androidem w kwestii robienia zdjęć.

 

Skoro Sony lubi przedstawiać nam, co wyjątkowego stworzyli to z pewnością jedną z najciekawszych form tego typu jest tzw. infografika. Tym razem ujrzymy na niej, co takiego wyjątkowego potrafią topowe smartfony tego producenta w postaci niedawno zrecenzowanej przez nas Xperii Z3 oraz Xperii Z3 Compact, której test już niedługo u nas ujrzycie.

 

Print

 

Uważacie, że porady i informacje przekazane przez Sony powyżej są słuszne?

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x