galaxy-note

 

Samsung podał dwie nowe informacje dotyczące ich największego smartfonu – Note. Koreańska firma w obawie o przyszłe wyniki sprzedaży postanowiła powtórnie zmienić jego cenę schodząc z 670 funtów do 594 (brutto). Gdy Samsung Note został ogłoszony, jego cena wynosiła 600 funtów, następnie została podniesiona do 670 funtów, a teraz została opuszczona do ceny początkowej. Niestety nadal jest to bardzo duża kwota, nawet jak na model z najwyższej półki.
Kolejną zmianą jest planowana data wydania która przesunęła się z 17 listopada na pierwszy dzień tego miesiąca.
Oba te posunięcia są najprawdopodobniej następstwem rychłego pojawiania się na rynku dwóch topowych modeli: Galaxy Nexus oraz Motoroli RAZR, które prawdopodobnie, pomimo opisywanej obniżki, będą tańsze od Note. Użytkownicy będą musieli sami ocenić czy wielki ekran w Note jest wart wyższej ceny.

Dla przypomnienia Samsung wyposażył omawiany model w dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.4 GHz, 1GB pamięci RAM, 5.3-calowy ekran HD Super AMOLED o rozdzielczości 800×1280, 8 megapikselowy aparat oraz 2 megapikselową przednią kamerę do wideorozmów, a także rysik nazwany „Smart Pen”.

 

 źródło: androidcommunity.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Choma