Gorilla Glass 4 nawet dwa razy mocniejsze?

Newsy

Corning_GorillaGlass

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Corning, twórca szkła Gorilla Glass, zapowiedział czwartą generację swojego produktu. Ma ona dawać dwa razy lepszą ochronę przed pęknięciem ekranu niż poprzedniczka. Decyzja o wzmocnieniu szkła została podjęta po wiadomościach od użytkowników narzekających na jego trwałość po upadkach.

 

Corning symulował uderzenia w twardą, chropowatą powierzchnię z wysokości jednego metra. Nowa wersja Gorilli wytrzymała 80 procent upadków, co jest bardzo dobrym wynikiem. „Czwórka” już zaczęła napływać do producentów mobilnych urządzeń i będzie montowana w nowych smartfonach. Jak widać istnieje jeszcze nadzieja dla nieuważnych użytkowników.

Źródło: phonearena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x