PlayStation 5 to kolejna generacja konsoli Sony, która zaoferuje graczom jeszcze lepsze doznania płynące zarówno z rozgrywki, jak i oprawy wizualnej. Niemalże każdego tygodnia japoński gigant wyjawia nam kolejne informacje dotyczące nadchodzącego produktu, choć wciąż nie dowiedzieliśmy się jeszcze o cenie. Dziś poznaliśmy natomiast wygląd pudełek z grami dla PlayStation 5. Czy są ładne?

Sony przedstawia wygląd pudełek z grami dla PlayStation 5. Jest… kontrowersyjnie

Japoński gigant na łamach swojego bloga zaprezentował nam dzisiaj, jak będą wyglądały pudełka z grami dla PlayStation 5, które już za kilka miesięcy będziemy mogli obserwować w sklepach. Zaprezentowaną grafikę możecie zobaczyć powyżej – po lewej znajdziecie pudełko dla nowej konsoli, a po prawej dla aktualnej generacji.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Google chce wprowadzić aplikacje Flutter do systemów Linux.

Pierwszym, co rzuca się w oczy, jest nowa kolorystyka górnej części opakowania. Tym razem Sony stawia na czerń i biel, zamiast na słynny niebieski kolor, którzy od dawna kojarzony jest z PlayStation. Czy to dobra zmiana? Moim zdaniem niezbyt, choć może się podobać. Dajcie znać w komentarzach, czy taki wygląd pudełek z grami przypadł wam do gustu.

Źródło: Sony
Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.