samsung galaxy note 3 android 5.0 lollipop lizak

 

Sammobile zalewa nas nowościami, które szykuje dla nas Samsung na zdecydowanie późniejszy czas. Odkryliśmy już jak działa i wygląda najnowszy system Google pod osłoną TouchWiza na Galaxy S4 oraz Galaxy S5 toteż teraz przyszła pora ujrzeć jak Koreańczycy rozwiązali dodatki związane z ich flagowym phabletem z zeszłego roku.

 

Galaxy Note 3 również znajduje się na liście pewnych urządzeń, które otrzymają aktualizację systemu do Androida 5.0 Lollipop. Niestety, ale patrząc po poprzednich ujawnionych filmach ze wspomnianymi Galaxy S4 i S5, nie podoba Wam się zmiana TouchWiza, a raczej ukrycie pierwotnego Material Design. W takim razie czy przypadnie komuś do gustu „Lizak” na Note 3?

 

 

Jak twierdzą autorzy, Samsung nie spisał się przy przystosowaniu TouchWiza pod phablety i tym samym Koreańczycy nie skorzystali z możliwości zaproponowanych przez Google razem z Androidem 5.0 Lollipop.

 

Być może jednak Wam się to wszystko spodobało? Uważacie, że odmienna droga Samsunga ma sens?

 

 

źródło: Sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.