Lollipop na kolejnym flagowym Samsungu – przyszła pora na film z Galaxy Notem 3!

Newsy

samsung galaxy note 3 android 5.0 lollipop lizak

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Sammobile zalewa nas nowościami, które szykuje dla nas Samsung na zdecydowanie późniejszy czas. Odkryliśmy już jak działa i wygląda najnowszy system Google pod osłoną TouchWiza na Galaxy S4 oraz Galaxy S5 toteż teraz przyszła pora ujrzeć jak Koreańczycy rozwiązali dodatki związane z ich flagowym phabletem z zeszłego roku.

 

Galaxy Note 3 również znajduje się na liście pewnych urządzeń, które otrzymają aktualizację systemu do Androida 5.0 Lollipop. Niestety, ale patrząc po poprzednich ujawnionych filmach ze wspomnianymi Galaxy S4 i S5, nie podoba Wam się zmiana TouchWiza, a raczej ukrycie pierwotnego Material Design. W takim razie czy przypadnie komuś do gustu „Lizak” na Note 3?

 

 

Jak twierdzą autorzy, Samsung nie spisał się przy przystosowaniu TouchWiza pod phablety i tym samym Koreańczycy nie skorzystali z możliwości zaproponowanych przez Google razem z Androidem 5.0 Lollipop.

 

Być może jednak Wam się to wszystko spodobało? Uważacie, że odmienna droga Samsunga ma sens?

 

 

źródło: Sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x