T-Mobile oraz Amazon Prime Video przygotowali wspólną ofertę dla klientów znanego operatora telekomunikacyjnego. W jej ramach można skorzystać z bezpłatnego, miesięcznego dostępu do serwisu streamingowego Amazon Prime Video.

Amazon Prime Video bezpłatnie dla klientów T-Mobile – szczegóły

amazon prime video dla klientów t-mobile

Oferta jest skierowana do obecnych oraz nowych klientów T-Mobile, którzy posiadają abonament komórkowy z taryfą T, internet mobilny z taryfą T-DATA lub internet domowy. Promocję można aktywować od dzisiaj (9 lipca) jednym z trzech sposobów.

Pierwszy sposób na aktywację dostępu do Amazon Prime Video to zrobienie tego w aplikacji Mój T-Mobile. Alternatywna metoda to aktywacja w serwisie mobilnym MiBOA. Ostatnim sposobem jest zadzwonienie na infolinię i poproszenie o aktywację konsultanta. Co ważne, po 30 dniach bezpłatnego korzystania z Amazon Prime Video, usługa będzie się automatycznie odnawiać co 30 dni. Jej koszt wyniesie 26 zł miesięcznie. Dlatego jeśli klient nie chce ponosić żadnych kosztów, powinien zrezygnować z usługi przed zakończeniem 30-dniowego okresu darmowego dostępu. Usługę można wyłączyć także później, w dowolnym momencie – wtedy opłata przestanie być naliczana od następnego miesiąca rozliczeniowego.

Czytaj także: Czekasz na ekrany microLED? Uzbrój się w cierpliwość

T-Mobile proponuje swoim klientom również specjalny dekoder. Ma on pozwolić na lepsze wykorzystanie dostępu do Amazon Prime Video. Dekoder jest oparty na platformie Android TV, posiada m.in. antenę DVB-T oraz funkcję Chromecast. Z ofertą z dekoderem oraz z regulaminem promocji na dostęp do Amazon Prime Video można zapoznać się na stronie internetowej T-Mobile.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.