Mapy Google to najpopularniejsza nawigacja na świecie, przez wielu uważana za najlepszą. Z aplikacji korzysta naprawdę wiele osób, dzięki czemu gigant z Mountain View ma doskonałą motywację do jej ciągłego ulepszania. Odkrycie w najnowszej wersji Map Google sugeruje, że już wkrótce ich użytkownicy dostaną w swoje ręce fenomenalną nowość.

Mapy Google z sygnalizacją świetlną – tę nowość doceni wielu

Mapy Google znaki drogowe

Mapy Google są stale rozwijane i z wydania na wydanie stają się coraz lepsze. Jeden z użytkowników aplikacji na Androida w wersji oznaczonej numerem 10.44.3 odkrył naprawdę interesującą nowość. Jest nią sygnalizacja świetlna, która zaczęła się pojawiać w nawigacji. Na powyższym zrzucie ekranu ciężko ją dostrzec, ale na szczęście podczas jazdy jest widoczna znacznie lepiej. Wszystkie znaki (gra słów zamierzona) na niebie wskazują, że opisywana funkcja jest w fazie testów, do których wybrano tylko niewielką garstkę użytkowników aplikacji.

Zobacz także: Snapdragon 865+ oficjalnie zaprezentowany! To najmocniejsza propozycja Qualcomma na ten rok

Na chwilę obecną ciężko powiedzieć, kiedy sygnalizacja świetlna zawita do Map Google na stałe, a co za tym idzie – do wszystkich użytkowników. Na dobrą sprawę na razie nie można nawet stwierdzić, że w ogóle trafi do szerszego grona odbiorców, bo Google jest znane z tego, że lubi się wycofywać ze swoich pomysłów. Warto wspomnieć, że sygnalizacja świetlna, jak i znaki stopu, są już dostępne w Mapach Apple. Jest więc spora szansa, że Google będzie chciało dorównać swojemu największemu konkurentowi.

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.