Orange to operator, który znany jest z rozpieszczania swoich klientów prezentami w postaci darmowego transferu danych. Zazwyczaj są one przyznawane w szczególne dni, takie jak święta. Tym razem jest jednak inaczej. Pomarańczowy operator postanowił rozdać aż 10 GB internetu w zamian za zalogowanie się do nowej wersji aplikacji Mój Orange. Jest jednak pewien haczyk.

Darmowe 10 GB internetu w Orange. Jak odebrać pakiet?

Orange

Pakiet danych w wysokości 10 GB może odebrać każdy klient Orange, który zaloguje się do nowej wersji aplikacji (czyli wersji 5.0) przy pomocy adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji. W praktyce oznacza to, że z promocji na ten moment skorzystać mogą użytkownicy systemu iOS oraz wybrani właściciele smartfonów z Androidem, którzy otrzymali już nową aktualizację. Dla wszystkich klientów ma ona zostać udostępniona do września. Jest jednak sposób, by szybciej odebrać upragniony pakiet danych.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Czytaj także: Chiny ostrzegają Wielką Brytanię przed decyzją związaną z porzucaniem nadajników Huawei.

Aby szybciej skorzystać z promocji, wystarczy odinstalować aktualną wersję aplikacji i pobrać najnowszą odsłonę z serwisu APK Mirror. Tam wystarczy zalogować się na swoje konto i gotowe! Po odebraniu pakietu danych należy go wykorzystać w ciągu 30 dni. Regulamin promocji jak zwykle znaleźć można na stronie Orange.

Źródło: Orange
Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.