Rodzina Pixel 5 zbliża się wielkimi krokami, bo jej premiera ma się odbyć już za kilka miesięcy. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Pixel 5 może nie być flagowcem, co byłoby naprawdę sporą zmianą w serii. Teraz z kolei do Sieci wyciekły rendery przedstawiające rzekomy wygląd Pixela 5 XL. Czy tak będzie wyglądał nadchodzący smartfon Google? Bardzo możliwe.

Rendery Pixela 5 XL pojawiły się w Sieci – smartfon wygląda naprawdę dobrze

Tytułowe rendery Pixela 5 XL można zobaczyć powyżej. Dostarczył je użytkownik Twittera ukrywający się pod nazwą @xleaks7, czyli ta sama osoba, która wczoraj opublikowała rendery Pixela 5. Według przedstawionych grafik oba smartfony będą w zasadzie identyczne, z tym że model XL będzie oczywiście większy. Co ciekawe, czytnik linii papilarnych na pleckach wskazuje, że Google z jakiegoś powodu odpuściło sobie implementację skanera w ekranie.

Zobacz także: Firefox na Androida z krytycznym błędem – pozwala na przeglądanie zawartości smartfonów

Na froncie urządzenia postawiono na sprawdzone wycięcie na aparat w kształcie kropki. Z tyłu z kolei umieszczony został podwójny aparat. Co ciekawe, Pixel 5 XL ma mieć wyjście słuchawkowe typu jack 3,5 mm na górze. Wymiary nadchodzącego smartfona to rzekomo 153,8 x 74 x 8,5 mm. Pod koniec należy wspomnieć, że mimo iż rendery wyglądają wiarygodnie, nie należy ich brać za pewnik. Pixel 5 XL może tak wyglądać, choć wcale nie musi – dopóki Google nie pokaże swojego smartfona, wszystkie doniesienia pozostają jedynie niepotwierdzonymi plotkami.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.