Poznaliśmy już nowości w Play NOW na lipiec 2020. Widzów czeka wiele sportowych emocji, ale znajdzie się też coś dla fanów seriali oraz filmów. Poniżej publikujemy listę premier wraz z krótkim omówieniem.

Oto co przygotowano dla użytkowników Play NOW na lipiec 2020

play now lipiec 2020

Użytkownicy Play NOW mają możliwość oglądania wyścigów Formuły 1 na kanale Eleven Sports 1. Najbliższy wyścig odbędzie się w niedzielę 12 lipca o 15:10. Fanom piłki nożnej przyda się pakiet Sport. Dzięki niemu można oglądać m.in. rozgrywki włoskiej ligi Serie A. Kibiców Juventusu z polskim bramkarzem Wojciechem Szczęsnym w składzie czekają duże emocje. W poniedziałek, 20 lipca mecz Juventus – S.S. Lazio, natomiast w niedzielę, 26 lipca spotkanie Juventus – UC Sampdoria. W Hiszpanii 19 lipca finałowa kolejka La Liga – transmisje w Eleven Sports.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Przejdźmy do filmowych nowości, które mogą zainteresować osoby z pakietem HBO GO. Już teraz można oglądać Krainę Lodu II. Kolejne premiery co niedzielę: 12 lipca Pokémon: Detektyw Pikachu, 19 lipca Godzilla II: Król potworów, natomiast 26 lipca Aniołki Charliego. Jeśli chodzi o seriale, kontynuowane są Perry Mason oraz Tropiciele. Premiery mają 4 Blocks i Quiz. Pierwsza produkcja jest osadzona w gangsterskich klimatach, druga opowiada o byłym wojskowym, który nieuczciwie wygrał brytyjską edycję Milionerów. Jest też projekt filmowy W domu opowiadający o losach 16 filmowców w czasach epidemii. Osoby z pakietem podstawowym obejrzą produkcje Waszyngton: Wojna i Pokój, Forrest Gump, Ocean’s Eleven Ryzykowna Gra, Mistrzowie Szycia. Wiele dodatkowych produkcji jest natomiast dostępnych w pakiecie Extra.

Czytaj także: Darmowe i przecenione aplikacje i gry w Google Play na początek tygodnia #28

Dzieci w ramach pakietu Kids mogą oglądać m.in. takie produkcje, jak Ninjago, Ben 10, Tomek i Przyjaciele oraz Pszczółka Maja. Play przypomina, że materiały w Play NOW można oglądać nawet 7 dni po emisji, a przy korzystaniu z aplikacji pakiet danych nie ulega pomniejszeniu.

źródło: Play
Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.