OPPO to bardzo lubiany producent, który słynie przede wszystkim ze smartfonów. Firma oficjalnie działa w naszym kraju od 2019 roku, każdego dnia zyskując nowych klientów. Dziś gigant ogłosił, że przez ograniczony czas w Polsce smartfony Reno3 i A12 będą dostępne w promocyjnych cenach. Oferta obowiązuje przez ograniczony czas, więc osoby, które planowały zakup któregoś z wymienionych modeli, powinny się pospieszyć.

Promocja na OPPO Reno3 i OPPO A12 – ceny obu smartfonów zostały obniżone

Cena Oppo A12 w Polsce

OPPO Reno3 to smartfon ze średniej półki wydajnościowej, którego sercem jest procesor MediaTek Helio P90. Towarzyszy mu aż 8 GB RAM-u i 128 GB pamięci wbudowanej. OPPO A12 to z kolei budżetowiec z krwi i kości, napędzany przez MediaTeka Helio P35 i 4 GB RAM-u oraz 64 GB pamięci wbudowanej. Regularna cena pierwszego wynosi 1599 zł, a drugiego 699 zł. Teraz Reno3 można kupić o 100 zł taniej, a wybierając OPPO A12, w kieszeni zostanie 50 zł.

Zobacz także: Nadchodzi integracja Messengera z WhatsAppem? Na to wygląda

Obie promocje obowiązują od dzisiaj. OPPO Reno3 można nabyć za 1499 zł do 19 lipca, a OPPO A12 w cenie 649 zł przez tydzień dłużej – do 26 lipca. Przeceny są dostępne u wszystkich renomowanych sprzedawców detalicznych, w których skład wchodzą m.in. takie elektromarkety jak RTV EURO AGD, Media Markt, Media Expert, NEONET i X-Kom.

Źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.