Netflix to najpopularniejszy serwis streamingowy z filmami i serialami na świecie. Podobnie jak konkurencja, platforma regularnie aktualizuje zawartość swojej oferty, uzupełniając ją o nowe produkcje i niekiedy też usuwając wybrane tytuły, których utrzymywanie stało się nieopłacalne. Dzisiaj na Netflixie dodano garść nowości, ale także skasowano jeden film. Z konkretami można się zapoznać w dalszej części niniejszego tekstu.

Aktualizacja biblioteki Netflixa – wtorek, lipiec 2020

netflix

Netflix nie próżnuje i niemal każdego dnia wprowadza coś nowego do swojej biblioteki. Czasami więcej, a czasami mniej – dziś nie dodano za dużo, ale zawsze coś. Przechodząc do konkretów, pełna lista nowości prezentuje się następująco:

  • Jim Jefferies: Intolerant (2020) [+ napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Robaczki z Zaginionej Dżungli / Minuscule 2: Mandibles From Far Away (2018) – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Francja
  • Sarila / The Legend of Sarila (2013) [+ audio, + napisy] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Kanada

Zobacz także: Dokumenty, Arkusze i Prezentacje – te aplikacje od Google załapały się właśnie na ciemny motyw

Dodano w sumie trzy produkcje. Nie jest to zbyt wiele, ale mimo wszystko mogło być znacznie gorzej. Pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że dziś Netflixa opuścił także bollywoodzki film pod tytułem „Pyaar Ka Punchnama” z 2011 roku. Raczej niewiele osób z Polski za nim zatęskni, ale wspomnieć warto. Dajcie znać w komentarzach, które nowości interesują was najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.