Messenger i WhatsApp to dwa największe komunikatory internetowe na świecie. Co ciekawe, oba należą do tego samego właściciela: Facebooka. Od dłuższego czasu chodziły plotki, że gigant może zdecydować się na integracje Messengera i WhatsAppa. Wskazówki odkryte w najnowszej wersji Messengera wskazują, że coś zdecydowanie jest na rzeczy.

Integracja Messengera i WhatsAppa wydaje się być tylko kwestią czasu

Messenger WhatsApp integracja

Wbrew pozorom, wiele osób korzysta z tylko jednego z wymienionych w tytule komunikatorów. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że Facebook zamierza temu zaradzić i umożliwić użytkownikom WhatsAppa oraz Messengera wspólne prowadzenie rozmów poprzez zintegrowanie obu aplikacji. Jak poinformował portal WABetaInfo, w najnowszej wersji Messengera zostały odkryte wzmianki o WhatsAppie, wyraźnie sugerujące wspomnianą wcześniej integrację.

Zobacz także: Huawei zdradził, kiedy zadebiutuje EMUI 11 – nowa wersja nakładki zbliża się wielkimi krokami

Łączenie Messengera i WhatsAppa wydaje się być dopiero w bardzo wczesnym stadium rozwoju. Zanim zespół programistów Facebooka dokończy projekt, może upłynąć jeszcze wiele miesięcy. Oczywiście pod koniec należy wspomnieć, że na razie nie można z całkowitą pewnością stwierdzić, że obie aplikacje rzeczywiście zostaną ze sobą zintegrowane, nawet pomimo „twardych dowodów” w postaci odkrycia w najnowszej wersji Messengera. Facebook może równie dobrze planować coś innego, jak i całkowicie porzucić pomysł. A wy co sądzicie o opisywanej integracji obu komunikatorów? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.