EMUI 11

Huawei zdradził, kiedy zadebiutuje EMUI 11 – nowa wersja nakładki zbliża się wielkimi krokami

1 minuta czytania
Komentarze

EMUI to autorska nakładka Huaweia, która jest domyślnie zainstalowana na niemal wszystkich smartfonach tego producenta. Jej najnowszym „dużym” wydaniem jest obecnie EMUI 10, co oznacza, że w kolejce jest EMUI 11. Dotychczas nie wiedzieliśmy zbyt wiele o zbliżającej się aktualizacji, ale teraz wyszło na jaw, kiedy należy się jej spodziewać. W zasadzie premiera może się odbyć w każdej chwili.

Kiedy premiera EMUI 11? Prezes jednego z działów firmy zdradza przedział czasowy

EMUI 11 lista smartfonów

Nowa wersja lubianej nakładki Chińczyków zbliża się wielkimi krokami. Dzisiaj prezes działu oprogramowania dla klientów biznesowych Huawei, Wang Chenglu, zdradził, że premiera EMUI 11 odbędzie się w trzecim kwartale bieżącego roku. Oznacza to z kolei, że uaktualnienie zostanie oficjalnie zaprezentowane w przedziale lipiec-wrzesień, więc w teorii premiera może się odbyć nawet jeszcze w tym miesiącu, w każdej chwili.

Zobacz także: Android czy iOS – co lepsze? Krótko o idiotycznym hejcie w internecie

Mimo że mężczyzna nie ujawnił dokładnej daty premiery EMUI 11, to jeśli plotki okażą się prawdziwe, smartfony z serii Mate 40 będą pierwszymi, które trafią do sklepów z najnowszą wersją nakładki. Jeśli chodzi o nowości, których można się spodziewać w nowej wersji oprogramowania, to na razie nie wiemy w zasadzie nic. Warto wspomnieć, że już kilka miesięcy temu do Sieci wyciekła lista smartfonów, które mają dostać aktualizację do EMUI 11. Zestawienie jest całkiem długie i wygląda na autentyczne – zainteresowanym posiadaczom sprzętu Huaweia polecamy na nie zerknąć.

Źródło: GSMArena

Motyw