Watch Dogs 2 za darmo na PC to miła informacja, która powiązana jest bezpośrednio z wydarzeniem Ubisoft Forward. To zaplanowane zostało na 12 lipca na godzinę 21 i to właśnie podczas niego będzie można odebrać darmową produkcję firmy. Zrobimy to oczywiście na platformie producenta. Okienko na zrobienie tego będzie jednak dość krótkie i dobrze zapisać sobie tę datę w kalendarzu, jeżeli tytuł nas zainteresował.

Watch Dogs 2 za darmo na PC

Watch Dogs to jeden z tych tytułów, który od początku miał „pod górkę”, a w szczególności jego pierwsza odsłona. Szumne zapowiedzi nie przełożyły się na ogromny sukces. Gra z początku straszyła ogromną liczbą błędów, a downgrade graficzny był aż nadto widoczny. Nie przeszkodziło to jednak firmie w tym, by wypuszczać kolejne części na rynek. Druga odsłona serii miała już zupełnie inny klimat, a dalej jeszcze czekamy na Watch Dogs Legion, które choć zapowiedziane jeszcze w zeszłym roku, dalej jest niedostępne.

Na zbliżającym się wielkimi krokami wydarzeniu Ubisoft Forward, fanów serii czeka miła niespodzianka. Watch Dogs 2 za darmo na PC to miły dodatek do samej prezentacji i tylko podczas niej będzie można skorzystać z promocji. Warto więc zapisać sobie datę i przygotować się na to, że serwery Ubisoft mogą być obciążone. Wprawdzie nie spodziewamy się takiego zainteresowania, jak w przypadku np. Grand Theft Auto V, które było do pobrania na Epic Store Games. Nie da się jednak wykluczyć tego, że zainteresowanie może być spore.

Zobacz też: Shadow Warrior 3 zapowiedziany!

Podczas samego wydarzenia zobaczymy także nadchodzące tytuły od Ubisoft. Wśród nich nie zabraknie Watch Dogs Legion, Hyper Scape, Assassin’s Creed Valhall, Just Dance 2020, nowego DLC do Ghost Recon Breakpoint (DLC) czy Trackmanii. Możemy także liczyć na szereg niespodzianek od producenta. Warto oglądać. Nawet wtedy, kiedy nie interesuje nas produkcja za darmo.

Źródło: Ubisoft

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.