ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy Watch Active

Kup smartfona z serii Galaxy S20, a Galaxy Watch Active dostaniesz za darmo

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Smartfony z serii Galaxy S20 doczekały się kolejnej, interesującej promocji. Od dziś, każdy, kto zdecyduje się na zakup jednego z nich u partnerów handlowych Samsunga, może liczyć na darmowy smartwatch. Trzeba jednak wziąć pod uwagę to, że liczba „prezentów” od Samsunga jest ograniczona, więc lepiej nie zwlekać z decyzją zakupową.

Smartfony z serii Galaxy S20 i zegarek za darmo

Galaxy S20 w promocji Watch Active
Fot. Samsung

Od dziś, czyli 6 lipca, każdy, kto zdecyduje się na zakup smartfona z serii Galaxy S20, może liczyć także na darmowy zegarek Galaxy Watch Active. Ten będzie w kolorze srebrnym i jego wartość w sklepie producenta to 699 złotych. Czyli mówimy tutaj o modelu podstawowym i jednym tylko kolorze – srebrnym. Jak możemy przeczytać w regulaminie promocji, takich zegarków na potrzeby akcji przygotowano 7 tysięcy. Wbrew pozorom, to wcale nie musi być dużo. Wszystko zależy od tego, jak wiele osób nosiło się z zamiarem kupna ostatniego flagowca Samsunga.

Modele, które biorą udział w promocji, to wszystkie z serii, czyli Galaxy S20, S20+ i jego wersja 5G, a także Galaxy S20 Ultra. Listę partnerów firmy, gdzie możecie kupić produkty i wziąć udział w akcji, znajdziecie w regulaminie (link w źródle na dole artykułu). Jednak samego zegarka nie otrzymuje się od razu w momencie zakupu. Po zakupie telefonu trzeba będzie go uruchomić i zalogować się do aplikacji Samsung Members (macie na to czas do 29 lipca). W aplikacji następnie należy kliknąć baner promocyjny. Tam trzeba będzie wypełnić formularz kontaktowy oraz dołączyć dowód zakupu smartfona. Na to macie czas do końca lipca. Następnie Samsung ma 10 dni na zweryfikowanie zgłoszenia. Jeżeli wszystko będzie dobrze, Galaxy Watch Active zostanie wysłany na adres podany w formularzu.

Zobacz też: Zapowiedź Shadow Warrior 3 – będzie ostro!

To już kolejna akcja promocyjna Samsunga w ciągu ostatnich tygodni. Zapewne też nie ostatnia, bo jak widać, zainteresowanie nimi musi być spore. Promocja trwa do 26 lipca lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: Samsung

Sprawdź najnowsze wpisy