Jakie były najmocniejsze smartfony czerwca według AnTuTu? Przedstawiono wyniki, które dość jasno pokazują, które modele z flagowców oraz „średniaków”, są tymi najmocniejszymi. Oczywiście jak to w przypadku benchmarków, warto patrzeć na taki raport z lekkim przymrużeniem oka. Jednak mimo wszystko pokazuje, które z modeli warto rozważyć, jeżeli szykujemy się do zmiany smartfona na nowszy model.

Najmocniejsze smartfony czerwca – flagowce

Najmocniejsze smartfony czerwca – flagowce
Fot. AnTutu

Widać, że lista przedstawiająca najmocniejsze smartfony czerwca na AnTuTu, została opanowana przez dwóch producentów. Najwięcej do powiedzenia mają Oppo i Redmi (razem z Xiaomi). Na Find X2 Pro nie ma mocnych, co zresztą widać w przewadze punktowej, którą model ma nad drugą i kolejnymi pozycjami. Niby nie jest ona ogromna, ale jednak pozwoliła smartfonowi po raz kolejny dostać się na pierwszą pozycję zestawienia. W zeszłym miesiącu ten sam model okupował pierwszą pozycję.

 1. OPPO Find X2 Pro
 2. Xioami 10 Pro
 3. Oppo Find X2
 4. OPPO Ace2
 5. iQOO Neo3
 6. Redmi K30 Pro
 7. Realme X50 Pro player version
 8. iQOO 3
 9. Meizu 17 Pro
 10. OnePlus 8 Pro

Zobacz też: Doczepiany obiektyw w smartofnie Huawei?

Najmocniejsze smartfony czerwca – średnia półka

Najmocniejsze smartfony czerwca – średnia półka
Fot. AnTuTu

Średnia półka wcale nie ma większej różnorodności pod względem producentów. Różnica jest jednak taka, że najwięcej jest tutaj Huawei oraz Honora, co tak naprawdę sprowadza się do jednej firmy. Redmi 10X Pro zajęło pierwszą pozycję, ale tuż za nim uplasowało się Oppo ze swoim poprzednim Reno. Nowa wersja sprzętu znalazła się dopiero na dziesiątej pozycji. Patrząc na te wyniki, można dojść do wniosku, że w Chinach produkują tylko i wyłącznie wybitnie wydajne smartfony. Zresztą to samo można powiedzieć o liście, gdzie umieszczono najwydajniejsze flagowce.

 1. Redmi 10X Pro
 2. OPPO Reno3
 3. Redmi 10X
 4. Honor 30
 5. Huawei nova7 Pro
 6. Huawei Nova7
 7. Honor 30S
 8. Huawei Nova7 SE
 9. Oppo Reno4 Pro

Źródło: AnTuTu / GizmoChina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.