Droid RAZR dostanie Androida 4.0 IceCream Sandwich

Newsy

Tuż przed wielkim wydarzeniem, jakim była premiera Galaxy Nexus oraz nowego Androida odbyła się również niemała konferencja Motoroli, na której zaprezentowano między innymi Droid RAZR. Nowy flagowy model amerykańskiego producenta to urządzenie bardzo solidne i cienkie (niewiele ponad 7 mm), wykonane z wysokiej klasy materiałów. Może też pochwalić się bardzo dobrą specyfikacją techniczną, w której wyróżnia się procesor TI OMAP 4430 o taktowaniu 1.2 GHz i ekran qHD wykonany w technologii Super AMOLED.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Droid RAZR został wyposażony w Androida 2.3 Gingerbread z nakładką producenta i budziło to sporo pytań, co do aktualizacji smartfonu do najnowszej wersji 4.0 IceCream Sandwich. Motorola zapewniła, że europejska wersja tego urządzenia otrzyma stosowne oprogramowanie już na początku 2012 roku.

Jakie są Wasze opinie na temat Droid RAZR w świetle premiery Galaxy Nexus? Który z tych dwóch nowych smartfonów uważacie za lepszy? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

 

źródło: androidandme.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x