Serial Fallout powstaje dla platformy Amazon, a to oznacza, że może nas czekać naprawdę ciekawa produkcja. W końcu to na Amazon pojawili się The Boys, których drugi sezon zadebiutuje w serwisie we wrześniu tego roku. Zanim jednak pojawi się serial z uniwersum Fallout, poczekamy znacznie dłużej. Co już wiadomo o samej produkcji?

Serial Fallout – co już wiadomo?

Zważywszy na to, że produkcja jakiegokolwiek serialu trwa dość długo, to raczej nie prędko zobaczymy na ekranach telewizorów adaptację Fallout. Nie wiadomo także, do której z gier twórcy chcieliby się odnosić i czy w ogóle do jakiejkolwiek z nich. Wiadomo za to, że prace nad ekranizacją trwały ponoć od wielu lat, a tak przynajmniej twierdzi przedstawiciel ze studia Bethesda. Bethesda ma bowiem nadzorować pracę nad serialem Amazonu, ale nad samym scenariuszem będą pracowały gwiazdy światowego formatu.

Wśród nich Johnathan Nolan, czyli brat Christophera Nolana. Johnathan pracował wcześniej nad takimi produkcjami jak Westord, ale także nad filmami Intestellar czy Mroczny Rycerz. Razem z nim pracowała będzie Lisa Joy, która także pracowała nad historią w serialu Wesworld ze stajni HBO. Widać więc, że zebrano bardzo mocną drużynę scenarzystów, która na pewno będzie jeszcze rozwijana. O jakość scenariusza nie powinniśmy się więc martwić. O same efekty też raczej nie, bo Amazon potrafi zadbać o odpowiedni budżet dla produkcji. Szczególnie że mówimy tutaj o marce, która ma miliony fanów.

Zobacz też: Cyberpunk 2077 odpalisz na Windows 7, ale już nie na Windows 8.

Bethesda nie ma ostatnio łatwo, bo ich produkcja Fallout 76 spotkała się z ogromną krytyką fanów. Nie sprawia to jednak, że poprzednie odsłony coś przez to straciły. Trzeba mieć nadzieję, że serial Fallout odda ducha oryginalnych gier i nie będziemy żałować jego ekranizacji. Warto jeszcze przypomnieć, że HBO pracuje nad adaptacją The Last Of Us. Zapowiadają się więc ciekawe lata dla fanów gier i seriali.

Źródło: Deadline

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.