Promocje w AppGallery wystartowały wraz z nową kampanią, która ma na celu przekonanie użytkowników do systemu HMS. W serwisach społecznościowych pojawią się nowe reklamy, a w całej akcji ma wziąć udział także Robert Lewandowski. Zostaną zaprezentowane także nowe spoty telewizyjne, a całości mają towarzyszyć promocje na dostęp do aplikacji czy przejazdy taksówkami.

Promocje w AppGallery

Promocje w AppGallery
Fot. Huawei

Promocje w AppGallery mają wystartować od dziś (czyli 2 lipca) i mają potrwać przez cały miesiąc lub do wyczerpania zapasów. Oznacza to, że lepiej się pośpieszyć, bo choć mamy dopiero początek miesiąca, zainteresowanie może być duże. Co ciekawe, same promocje mają nie być ograniczone tylko do urządzeń z HMS, ale mają działać również na starszych modeli urządzeń, które mają jeszcze dostęp do usług Google. Tutaj jednak potrzebna będzie aplikacja AppGallery, gdzie trzeba będzie się zarejestrować, a kody zrealizuje się w sekcji „Prezenty”. Co można zyskać, przyłączając się do akcji?

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

W przypadku Empik Music użytkownicy otrzymują 90-dniowy dostęp do ulubionej muzyki. Czas na skorzystanie z promocji jest ograniczony i trwa do stycznia 2021 lub do wyczerpania puli kodów.

Osoby, które pobiorą z AppGallery aplikację Traficar, otrzymają 50 zł na pierwszy przejazd oraz 50 zł do wykorzystania w sklepie internetowym marki huawei.pl. Promocja potrwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania puli kodów.

Za pobranie aplikacji iTaxi ze sklepu AppGallery, użytkownik otrzyma 50% zniżki na przejazd, przy czym wartość zniżki nie może przekroczyć 10 zł. Promocja potrwa do końca sierpnia lub do wyczerpania puli kodów.

W przypadku Hop.City, aplikacji do wypożyczania skuterów, Huawei oferuje prezent w postaci 20 minut darmowej jazdy. Promocja na Hop.City ważna jest do końca lipca lub do wyczerpania puli kodów.

Zobacz też: Deska do pływania z elektrycznym napędem.

Informacje o nowych promocjach, które będą pojawiały się w AppGallery, znajdziecie na fanpage-u producenta.

Źródło: Huawei Informacja prasowa
Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.