Motorola Moto G 5G

Wyciekły kluczowe elementy specyfikacji Motoroli Moto G 5G

Newsy

Motorola ma w swoim portfolio wiele ciekawych smartfonów, choć zdecydowanie największą popularnością cieszy się seria Moto G, która wkrótce wzbogaci się o pierwsze urządzenie obsługujące łączność 5G. Mowa oczywiście o Motoroli Moto G 5G, której wygląd niedawno poznaliśmy. Teraz do Sieci wyciekły kluczowe elementy jej specyfikacji.

Częściowa specyfikacja Motoroli Moto G 5G – czego się spodziewać?

Motorola Moto G 5G

Motorola Moto G 5G zapowiada się niezwykle interesująco. Z wyglądu smartfon przypomina nieco Moto G8, choć oczywiście można dostrzec kilka całkiem istotnych zmian. Dziś dowidzieliśmy się, czego możemy się spodziewać we wnętrzu tego urządzenia. Otóż sercem Motoroli Moto G 5G będzie znany i lubiany Snapdragon 765G, a towarzystwa dotrzymają mu 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wbudowanej.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: InPost i Allegro Smart z promocją na Ghost of Tsushima – grę odbierzesz nawet minutę po północy

Ekran smartfona będzie się cechować rozdzielczością FullHD+, proporcjami 21:9 i częstotliwością odświeżania na poziomie 90 Hz. Jeśli chodzi o aparaty, to z tyłu będą trzy (48 + 5 + 8 Mpix). Całość ma działać pod kontrolą Androida 10. Wymiary Motoroli Moto G 5G to 167,98 x 73,97 x 9,59 mm, natomiast jej waga wynosi 207 g. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że smartfon zostanie oficjalnie zaprezentowany już za kilka dni, a dokładniej 7 lipca. Na chwilę obecną jego cena nie jest znana, choć mówi się, że ma nie przekraczać 400 dolarów (ok. 1580 złotych). Czekacie na premierę? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x