Darmowe 100 GB od Play na kartę to nowa oferta dla osób, które korzystają z usług operatora. Promocja wystartowała dziś i potrwa do końca września lub do momentu, aż Play zdecyduje się z niej zrezygnować. Akcja nazywa się „100 GB na lato na aplikacje” i jak można się domyślić po jej nazwie, GB nie będą do wykorzystania na wszystko, co możemy sobie tylko wymyślić.

Darmowe 100 GB od Play na kartę

Darmowe 100 GB od Play na kartę
Fot. Play

Żeby odebrać darmowe 100 GB od Play, trzeba być ich klientem w jednej z następujących taryf na kartę. Mowa o Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, RBM SieMa na Kartę, RBM SieMa na Kartę PL, Internet na Kartę w Play, Internet na Kartę w Play 2.0, RBM Energy na kartę. Sama aktywacja usługi jest banalnie prosta, bo wystarczy skorzystać z kodu *111*642*1#, który wpiszemy w telefonie. Można także aktywować usługę, korzystając z aplikacji Play24.

Wspomniane 100 GB od Play na kartę będzie można wykorzystać jednak tylko na konkretne aplikacje. Do nich zaliczają się YouTube, Instagram, Facebook, Messenger oraz TikTok. Może i sam zakres aplikacji nie jest zbyt rozbudowany, ale za to pozwoli to na oszczędzenie innego pakietu danych, z którego się aktualnie korzysta. Dane komórkowe będą bowiem schodzić ze wspomnianych 100 GB, więc np. na Netflixa czy HBO Go zostanie nam więcej. Sama usługa jest darmowa, więc nie ma powodów do narzekań.

Zobacz też: Nowe pakiety w Play na kartę.

Z pakietu darmowych GB można skorzystać tylko raz podczas obowiązywania promocji i tylko dla jednego numeru. Warto tutaj dodać, że darmowe GB nie będą obejmowały np. pobierania video czy aktualizacji konkretnych aplikacji. Do włączenia pakietu potrzebny jest przynajmniej 1 grosz na koncie oraz możliwość wykonywania połączeń wychodzących. Regulamin promocji znajdziecie w źródle na dole strony.

Źródło: Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.