Amazon Prime Video jest jednym z najpopularniejszych serwisów streamingowych z filmami i serialami na świecie. Jak nie trudno się domyślić, aplikacja platformy jest dostępna na niemal wszystkich liczących się systemach. Co ciekawe, dopiero niedawno Amazon Prime Video trafił na Windowsa 10. Wówczas niestety aplikacji nie można było nawet pobrać, ale dziś sytuacja się zmieniła.

Amazon Prime Video już dostępny na Windowsie 10 – aplikację można pobierać

Amazon Prime Video

Aplikacja Amazon Prime Video na Windowsa 10 w końcu stała się faktem. Jakiś czas temu pojawiła się już w Microsoft Store, ale nie można było jej wówczas pobrać. Teraz jednak apka jest już dostępna dla wszystkich zainteresowanych – można ją zainstalować i uruchomić, a przede wszystkim oglądać oferowane w niej materiały.

Zobacz także: Nowa aktualizacja Galaxy S9, S9+ i Note 9 w Polsce – ex-flagowce staną się lepsze

Aplikację Amazon Prime Video można pobrać ze sklepu Microsoftu, oczywiście zupełnie za darmo. Płatny jest jedynie sam abonament, umożliwiający oglądanie filmów i seriali. W ofercie tytułowego serwisu można znaleźć m.in. takie hity jak Dr. House, The Office, Bosch czy Mr. Robot. Cena miesięcznej subskrypcji Amazon Prime Video wynosi 5,99 euro, co po dzisiejszym kursie walutowym przekłada się na mniej więcej 26,60 zł. Pod koniec warto wspomnieć, że wraz z premierą aplikacji na Windows 10, renowację przeszły wersje na inne systemy operacyjne (m.in. Android i Tizen). Co ważne, mowa o zmianach na lepsze – teraz Amazon Prime Video dorównuje nawet fenomenalnej aplikacji Netflixa.

Źródło: XDA-Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.