ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus Nord

OnePlus Nord to OnePlus Nord – nazwa została oficjalnie potwierdzona, tak samo jak procesor

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Od dłuższego czasu po Sieci krążyły plotki, że OnePlus planuje wypuścić na rynek smartfon ze średniej półki wydajnościowej. Szybko wyszło na jaw, że firma rzeczywiście szykuje „średniaka”. Najpierw myśleliśmy, że będzie to OnePlus 8 Lite, potem OnePlus Z, a najnowsze doniesienia wskazywały na nazwę OnePlus Nord. Jak to mówią, do trzech razy sztuka – ostatnia okazała się prawdziwa, co potwierdził teraz sam producent.

OnePlus Nord – tak nazywa się nadchodzący średniak OnePlusa

OnePlus Nord

OnePlus w swoim najnowszym tweecie przyznał, że było wiele teorii co do nazwy jego nadchodzącego smartfona. „Lite” nie pasował, „Z” także, ale za to „Nord” nadaje się w sam raz. Tak więc można śmiało powiedzieć, że OnePlus Nord to… OnePlus Nord. Zagadka rozwiązana, a my nie musimy się już posiłkować niepotwierdzonymi przeciekami. CEO OnePlusa, Pete Lau, poinformował dodatkowo, że Nord będzie dostępny najpierw w Europie i Indiach. Jego oficjalna premiera odbędzie się już 10 lipca.

Zobacz także: Na Netflixa dodano dziś prawie 90 nowości – zapoznaj się z ich pełną listą! Mamy rekord?

Dziś dowiedzieliśmy się także, że sercem nadchodzącego średniopółkowca z pewnością będzie Snapdragon 765G. Najpierw zasugerował to europejski oddział Qualcomma w tweecie, który szybko został usunięty, a potem oficjalnie potwierdził nikt inny, jak sam Pete Lau. Jeśli wierzyć przeciekom, to smartfon w Wielkiej Brytanii będzie kosztował około 400 funtów, co po obecnym kursie przekłada się na mniej więcej 1960 złotych. Nie ma jednak co gdybać – premiera już tuż, tuż, a podczas jej trwania dowiemy się wszystkiego z pierwszej ręki.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy