Urządzenia HTC One Google Play Edition dostaną lizaka już w tym tygodniu?

Newsy 2014-11-17

htconegoogle

 

Zwłoka Google przy przygotowaniu finalnych wersji systemu dla Nexusów odbiła się szerokim echem wśród użytkowników smartfonów z systemem operacyjnym giganta z Moutain View. Użytkownicy słuchawek z serii Google Play Edition, do których Lizak miał trafić w drugiej kolejności zadawali sobie pytanie, czy podobne problemy uświadczą również ich urządzenia. Za pośrednictwem HTC wiemy jednak, że czas oczekiwania na Androida 5.0 nie będzie aż tak długi, a sam producent planuje aktualizację swoich flagowców z serii One jeszcze w tym tygodniu.

 

W odpowiedzi na pytania sporej przecież rzeszy właścicieli smartfonów HTC One M7 oraz M8 sprzedawanych za pośrednictwem Sklepu Google Play, Mo Versi, jeden z czołowych postaci tajwańskiej korporacji przekazał wiadomość za pośrednictwem swojego Twittera, że aktualizacja wystartuje jeszcze w tym tygodniu. Niestety nie wiadomo, czy oba urządzenia sięgną po najnowszą wersję systemu w tym samym czasie. Niektóre źródła sugerują, że w pierwszej kolejności Android 5.0 pojawi się w nowszym M8, a M7 będzie musiał chwilę poczekać. Nie jest to jednak w żaden sposób potwierdzona informacja.

 

Niestety nie wiemy, jakie są plany pozostałych przedstawicieli GPE, jednak przynajmniej w przypadku LG oraz Motoroli odpowiednie powiadomienia o dostępności aktualizacji powinny się pojawić w najbliższych dniach.

 

Pozostałe smartfony z autorskimi nakładkami producentów zadebiutują najpóźniej na początku przyszłego roku, choć najwyższe modele zapewne zostaną zaktualizowane już w grudniu.

 

 

 

Źródło: 9to5google.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x