HTC Sense oficjalnie dla Magic’a

Newsy

Potwierdziły się informacje o których pisaliśmy jeszcze w czerwcu. HTC Magic będzie drugim telefonem HTC który otrzyma nakładkę z Hero – HTC Sense. Jednak nie wszyscy mogą się od razu cieszyć. Aktualizacja dotrze tylko do posiadaczy telefonów bez napisu „with Google” z tyłu obudowy. Jest to spowodowane zawartymi wcześniej umowami z operatorami takimi jak np. Vodafone czy T-Mobile US. Jak wiemy Magic z polskiego Orange kwalifikuje się na aktualizację dlatego z niecierpliwością czekamy na październik. To właśnie na ten miesiąc przewidywany jest update.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Wszyscy co się na niego nie załapią mogą jednak wgrać HTC Sense na własną rękę – zarówno na G1 jak i Magic’a. Więcej o tym można znaleźć na Wiki Android oraz Forum Android.

Skomentuj na Największym Polskim Forum Android.

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x