Motorola Razr Blush Gold to edycja specjalna składanego smartfona, która wcześniej nie była dostępna w Polsce. Teraz się to zmieniło i sprzęt można już kupować, jeżeli ktoś ma na to ochotę. I oczywiście odpowiednie zaplecze finansowe, bo choć kosztuje tyle samo, co zwykła wersja urządzenia, to trzeba przygotować się na solidny wydatek.

Motorola Razr Blush Gold

Motorola Razr Blush Gold
Fot. Motorola Razr Blush Gold

Smartfony z klapką to przeżytek, a przynajmniej tak można było uważać jeszcze jakiś czas temu. Dalej są producenci, którzy uważają, że takie rozwiązania są potrzebne. Jednym z nich jest Motorola, która jakiś czas temu wypuściła model Razr. Ten został wyposażony w specjalny, elastyczny wyświetlacz, więc po otworzeniu klapki, ma się znacznie większą przestrzeń roboczą. Pojawiła się także specjalna wersja sprzętu, czyli Blush Gold. Ta wcześniej nie była dostępna w Polsce, ale od dziś można już smartfona kupować. Dostaniem go w sklepach internetowych Euro RTV AGD, x-kom oraz Media Expert. Ma pojawić się także w ofercie operatora Orange.

Motorola Razr Blush Gold kosztować ma tyle samo, co normalna wersja, czyli 7 299 złotych. To spory wydatek, ale dla zwolenników edycji specjalnych, może być uzasadniony. Spodziewamy się nowej wersji sprzętu, ale najprawdopodobniej dopiero w przyszłym roku. Widać pierwsza generacja przyjęła się na tyle dobrze, że Motorola nie zamierza odpuszczać smartfonów z klapką. Cóż, zawsze to jakieś urozmaicenie. Teraz także w kolorze złotym.

Zobacz też: Edge pobiera dane z innych przeglądarek, zanim powinien to zrobić.

Specyfikacja Moto Razr

  • Wyświetlacz: OLED o przekątnej 6,2 cala (proporcje 21:9, rozdzielczość 876 x 2142 px, 373 ppi)
  • Procesor: Qulacomm Snapdragon 710
  • Pamięć RAM: 6 GB
  • Pamięć Flash: 128 GB
  • Przedni aparat: 5 Mpix (f/2.0, 1.12um)
  • Tylny aparat: 16 Mpix (f/1.7, 1.22um, Dual Pixel PDAF)
  • Akumulator: 2510 mAh z szybkim ładowaniem 15 W
  • Wymiary: 172 x 72 x 6.9 mm (w pełni rozłożony), 94 x 72 x 14 mm (złożony)
  • Waga: 205 g

Źródło: Motorola informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.