Motorola Moto G 5G

Wygląd pierwszej Motoroli z serii Moto G z obsługą 5G w Sieci – zapowiada się ciekawy sprzęt

Newsy

Motorola to bardzo ciekawy producent, który ma w swoim portfolio wiele interesujących smartfonów. Szczególną popularnością cieszy się seria Moto G, składająca się z urządzeń ze średniej i niskiej półki wydajnościowej. Dotychczas żaden z jej przedstawicieli nie obsługiwał łączności 5G, ale wygląda na to, że już wkrótce się to zmieni. Dziś poznaliśmy wygląd Motoroli Moto G z 5G. Smartfon prezentuje się naprawdę ładnie, choć znajomo.

Wygląd Motoroli Moto G 5G w Sieci – jak się prezentuje?

Motorola Moto G 5G

Smartfon Motoroli z serii Moto G z obsługą 5G zbliża się wielkimi krokami. Dziś zaprezentował nam go w pełnej okazałości nikt inny, jak sam Evan Blass, czyli człowiek znany ze swoich „wtyków w branży”. Mężczyzna już wielokrotnie dostarczał sprawdzone informacje, więc możemy być niemal pewni, że Moto G z 5G rzeczywiście będzie tak wyglądać. Na renderach można dostrzec, że na froncie smartfona umieszczono podwójny aparat, który najprawdopodobniej zostanie objęty czarnym tłem za sprawą odpowiednio zmodyfikowanego oprogramowania. Z tyłu z kolei firma pokusiła się o poczwórny aparat, zaś z boku wdrożyła czytnik linii papilarnych.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Recenzja The Last of Us 2. To po prostu inna liga

Cała konstrukcja wygląda znajomo i przypomina nieco Moto G8, choć oczywiście można tu zauważyć wiele różnić. Jeśli chodzi o ostateczną nazwę Motoroli Moto G z obsługą 5G albo jej specyfikację, to na chwilę obecną nie znamy żadnych szczegółów. Chodzą jedynie plotki, że smartfon zasili średniopółkowy Snapdragon 765G lub zaprezentowany niedawno Snapdragon 690. Jedno jest jednak pewne: w momencie swojej premiery opisywany sprzęt będzie najtańszym smartfonem Motoroli z 5G.

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x