ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nokie Lumie z Androidem? Zobaczmy jakby to mogło wyglądać, gdyby nie… Microsoft

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
nokia lumia android

Microsoft wykupił Nokię i tym samym prędko nie ujrzymy ciekawych mobilnych urządzeń z logiem fińskiej marki. Mimo wszystko, powspominajmy czasy, w których jeszcze firma z Redmond nie ograniczała w znacznym stopniu dawnego lidera rynku smartfonów i pomyślmy: „Co by było, gdyby…”.

Pojawienie się pierwszych urządzeń mobilnych Nokii z Windows Phone wywołało burzę wśród fanów mobilnych „Okienek” – na rynku Samsunga, HTC i LG pojawia się konkurent, który dzięki ogromnemu wsparciu Microsoftu zniszczył swoich przeciwników. Jednak wymienione przeze mnie azjatyckie marki wciąż istnieją i możemy podziwiać smartfony z Androidem, a Nokii… już nie ma. W takim razie zobaczmy najpopularniejsze fińskie urządzenia z Windows Phone, ale ze sztucznie nałożonym „Robocikiem”:

nokia lumia 1520 android
nokia lumia 1020 android
nokia lumia 930 android
nokia lumia 920 android
nokia lumia 900 android
nokia lumia 800 android
nokia lumia 520 android

Podoba Wam się takie połączenie? Design i wykonanie smartfonów Nokii z pewnością jest uwielbiane przez ogromną liczbę konsumentów i to właśnie ten element sprawiał, że dużo osób chciało prawdziwego Androida od Finów.

Który z powyższych smartfonów znalazłby miejsce w Waszej kieszeni? Pamiętajcie, że „Robocik” to ogromne możliwości personalizacji toteż pytanie: jakie mobilne urządzenie Nokii jest dla Was najładniejsze?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy