nokia lumia android

 

Microsoft wykupił Nokię i tym samym prędko nie ujrzymy ciekawych mobilnych urządzeń z logiem fińskiej marki. Mimo wszystko, powspominajmy czasy, w których jeszcze firma z Redmond nie ograniczała w znacznym stopniu dawnego lidera rynku smartfonów i pomyślmy: „Co by było, gdyby…”.

 

Pojawienie się pierwszych urządzeń mobilnych Nokii z Windows Phone wywołało burzę wśród fanów mobilnych „Okienek” – na rynku Samsunga, HTC i LG pojawia się konkurent, który dzięki ogromnemu wsparciu Microsoftu zniszczył swoich przeciwników. Jednak wymienione przeze mnie azjatyckie marki wciąż istnieją i możemy podziwiać smartfony z Androidem, a Nokii… już nie ma. W takim razie zobaczmy najpopularniejsze fińskie urządzenia z Windows Phone, ale ze sztucznie nałożonym „Robocikiem”:

 

nokia lumia 1520 android nokia lumia 1020 android nokia lumia 930 android nokia lumia 920 android nokia lumia 900 android nokia lumia 800 android nokia lumia 520 android

 

Podoba Wam się takie połączenie? Design i wykonanie smartfonów Nokii z pewnością jest uwielbiane przez ogromną liczbę konsumentów i to właśnie ten element sprawiał, że dużo osób chciało prawdziwego Androida od Finów.

 

Który z powyższych smartfonów znalazłby miejsce w Waszej kieszeni? Pamiętajcie, że „Robocik” to ogromne możliwości personalizacji toteż pytanie: jakie mobilne urządzenie Nokii jest dla Was najładniejsze?

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.