Google Photos

Mała rzecz, a cieszy – wyciszanie wideo w Google Photos nadciąga

Newsy

Wyciszanie wideo w Google Photos można było do tej pory zrobić np. poprzez wyciszenie dźwięków w telefonie. Teraz u niektórych użytkowników zaczęła pojawiać się ikonka „mute” od razu przy materiale wideo. To niewielka zmiana, ale potrzebna i to aż dziwne, że Google do tej pory o niej nie pomyślał. Widać przyszła pora na zmiany, a to jedna z nich.

Wyciszanie wideo w Google Photos

Wyciszanie wideo w Google Photos
Fot. Po prawej widać ikonę wyciszania / Android Police

Aplikacja Google Photos się zmienia. Ostatnio Google postanowiło odświeżyć logo aplikacji i nadało mu inny, bardziej obły kształt. To jedna ze zmian, której część użytkowników może nawet nie zauważyć. Wszak kolorystyka i ogólny kształt pozostał bez zmian. Podobnie może wyglądać sytuacja z przyciskiem, który pozwala na automatyczne wyciszenie materiału wideo z poziomu aplikacji. Do tej pory nie było to możliwe, ale teraz niektórzy użytkownicy mogą zobaczyć ikonę „mute” przy pasku postępu.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Kliknięcie ikony sprawia, że dźwięk zostaje wyciszony, a powtórne dotknięcie przywraca go do poprzedniego poziomu. Mała rzecz, a cieszy. Przynajmniej będzie cieszyła w niedalekiej przyszłości, bo funkcja nie pojawiła się jeszcze u wszystkich użytkowników. Szkoda, że Google tak długo zwlekało z tym, by wprowadzić możliwość wyciszania filmów z poziomu aplikacji. Część z użytkowników zapewne ucieszy się z nowości, a cała reszta i tak pewnie ma wiecznie wyciszone dźwięki w smartfonie i nawet nie zauważy różnicy.

Zobacz też: Code SYN – chińska odpowiedź na Cyberpunk 2077

Wyciszanie wideo w Google Photos powinno pojawić się u wszystkich już niebawem. Trudno powiedzieć, kiedy to dokładnie nastąpi. U niektórych użytkowników nie pojawiło się jeszcze nawet nowe logo Google Photos, więc niewykluczone, że trzeba będzie na to sporo poczekać.

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x