Divinity Original Sin 2

Divinity: Original Sin 2 zmierza na iPady!

Newsy

iPady od Apple to fenomenalne tablety, które cały czas sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Urządzenia giganta z Cupertino wyróżniają się przede wszystkim niesamowitą wydajnością, która przewyższa nawet niektóre komputery. Teraz dowiedzieliśmy się, że na iPady trafi jedna z najlepszych gier RPG ostatnich lat, Divinity: Original Sin 2. To wspaniała wiadomość!

Divinity: Original Sin 2 ma trafić na iPady – studio zapowiada port

Divinity Original Sin 2 iPad

Belgijskie studio Larian zapowiedziało, że Divinity: Original Sin 2 pojawi się na iPadach. Gra pierwotnie ukazała się na PC, jednak z czasem trafiła także na konsole. Co ważne, produkcja ukaże się na tabletach Apple w wersji Definitive Edition, co oznacza, że będzie zawierać wszystkie poprawki i dodatkową zawartość, które studio wprowadziło od czasu premiery pecetowego wydania w 2017 roku.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Lipcowe nowości na Netflixie. Oto pełna lista tytułów, które trafią do serwisu w przyszłym miesiącu

Jeśli chodzi o datę premiery Divinity: Original Sin 2 na iPady, to na chwilę obecną jeszcze jej nie znamy. Warto jednak wspomnieć, że studio Larian poinformowało, iż port „jest jeszcze bardzo daleki od ukończenia”. To z kolei najprawdopodobniej oznacza, że posiadacze tabletów Apple raczej nie mają co liczyć, że jeszcze w tym roku uda im się zagrać w lubianego RPG-a. Niestety firma nie udostępniła na razie listy kompatybilnych iPadów, choć mając na uwadze fakt, że port nie został jeszcze ukończony, to dość zrozumiałe. Czekacie na premierę Divinity: Original 2 Sin na opisywane urządzenia? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x