Bolt

Odblokowanie hulajnogi za darmo – Bolt wprowadza zmiany w regulaminie

Newsy

Odblokowanie hulajnogi za darmo będzie od teraz rzeczą, która może się kojarzyć z Boltem. Firma postanowiła zmienić swoją dotychczasową politykę cenową i od teraz za samo odblokowanie nic nie zapłacimy. Czy to oznacza, że przejazdy będą darmowe? Oczywiście, że nie, ale mimo wszystko będą tańsze, a to już coś.

Odblokowanie hulajnogi za darmo

Odblokowanie hulajnogi za darmo Bolt
Fot. Bolt

Czy odblokowanie hulajnogi za darmo sprawi, że z rozwiązania będzie korzystać więcej osób? Najprawdopodobniej tak, bo zawsze mówimy tutaj o jakiejś oszczędności. Wcześniej za taką przyjemność trzeba było zapłacić złotówkę. To niewielka kwota, ale jeżeli ktoś korzystał z hulajnogi elektrycznej Bolta często, mógł to odczuć w portfelu. Odblokowanie za 0 złotych nie jest czasową promocją, a przynajmniej tak napisano w komunikacie prasowym. Taka „cena” ma obowiązywać już zawsze.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Ile więc kosztuje teraz sam przejazd hulajnogą Bolt? Tutaj pozostało to bez zmian i za minutę jazdy trzeba zapłacić 50 groszy. Zważywszy na to, że ostatnie miesiące musiały być ciężkie dla firmy, taka obniżka za odblokowanie hulajnogi wydaje się sensownym posunięciem. Zamknięcie w domach z powodu pandemii wirusa i kiepska pogoda musiały sprawić, że wypożyczenia hulajnóg nie były na wysokim poziomie. Teraz powoli wracamy do rzeczywistości, więc i korzystanie z tego typu usług będzie zapewne częstsze.

Zobacz też: Windows File Recovery na ratunek w przypadku utraty danych

Bolt dość szybko zdobył serca miłośników podróżowania i jego hulajnogi można znaleźć w większości dużych miast w Polsce. Jakiś czas temu firma zdecydowała się nawet na produkcje własnych hulajnóg elektrycznych, a Polska była jednym z pierwszych krajów, gdzie takowe się pojawiły. Teraz kiedy korzystanie z niej będzie tańsze, z pewnością sporo osób przekona się do takiej metody podróżowania. Żeby wypożyczyć hulajnogę, trzeba posiadać zainstalowaną aplikację Bolt na swoim smartfonie.

Źródło: Bolt Informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x